zaprojektujemy twoje wnętrze

Projekt

Zapewniamy optymalne zagospodarowanie przestrzeni i spójność stylu, uwzględniając potrzeby i oczekiwania klienta. W celu poznania oferty cenowej prosimy o kontakt – wyceny dokonujemy bezpłatnie.

Realizacja projektu składa się z następujących etapów:

Nasza pierwsza rozmowa, podczas której omawiamy wstępny zarys projektu i zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami. Konsultacja możliwa jest w poprzez kontakt osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej i jest bezpłatna.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z nami podpisujemy umowę na realizację Państwa projektu i omawiamy jego szczegóły. Na tym etapie pomocne jest przedstawienie nam inspiracji oraz planowanego budżetu inwestycji. Podczas kolejnej konsultacji ustalimy w szczegółach jakie są Państwa oczekiwania. Podobnie jak w poprzednim etapie możemy go zrealizować poprzez kontakt osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kolejny etap to dokonanie pomiarów w celu późniejszego przygotowania rysunków wykonawczych. Dokładne dokonanie inwentaryzacji to brak niespodzianek i niezgodności z rysunkami technicznymi podczas dokonywania prac remontowych. Na terenie Białegostoku i w jego okolicach pomiarów dokonujemy samodzielnie. Jeżeli lokalizacja jest odległa i nie jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce dokonanie inwentaryzacji spoczywa na Kliencie.

Następny etap to rysowanie układów funkcjonalnych tj. rzutów ukazujących układ mebli i wyposażenia. Przedstawiamy Państwu trzy wersje aranżacji każdego pomieszczenia. W zależności od wcześniejszych uzgodnień rzuty mogą przewidywać różny układ mebli i wyposażenia, ale również inne rozmieszczenie ścian, propozycje nowych pomieszczeń itp. Gotowe aranżacje przesyłamy na wskazany przez Państwa adres mailowy, czekając na Państwa uwagi. Po otrzymaniu wytycznych tworzymy ostateczną wersję, a po jej akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.

Gdy wybraliście już Państwo układ funkcjonalny, przechodzimy do tworzenia wizualizacji. Wspólnie ustalamy kolorystykę, zastosowane materiały oraz meble i wyposażenie – wszystko odpowiednio do wskazanego przez Państwa budżetu. Jesteśmy w stałym kontakcie by dograć wszystkie szczegóły. Następnie dwa razy omawiamy projekt wizualizacji, do których możecie Państwo wnieść swoje uwagi.

Na tym etapie sporządzamy szkic budżetu zawierający koszt proponowanych przez nas materiałów, mebli, sprzętu i innych elementów które będą wykorzystane w projekcie.

  • Następny etap to stworzenie dokumentacji technicznej wnętrza, czyli rysunków 2D przedstawiających jak wykonawcy powinni zrealizować projekt by rzeczywistość odzwierciedliła projekt wizualizacji zaakceptowany przez Państwa na poprzednim etapie. Ponadto tworzymy dla Państwa listę materiałów i produktów, zastosowanymi przy tworzeniu wizualizacji wraz z bezpośrednimi odnośnikami, gdzie można je zakupić. Do Państwa należy decyzja czy skorzystacie ze wskazanych przez nas propozycji.

W skład dokumentacji technicznej wchodzą: projekt elektryki i oświetlenia, projekt hydrauliki i c.o., projekt sufitów podwieszanych, dobór opraw oświetleniowych, zestawienie kolorów ścian, okładzin ściennych, siatka rozkładu płytek kuchnia/łazienka, projekt mebli na wymiar, listę materiałów wykończeniowych, produktów i mebli.
  • Ostatnim etapem jest zebranie wszystkich elementów projektu w całość i sprawdzenie ich zgodności. Możecie Państwo wnieść drobne uwagi do projektu.